Klasverdeling en infoavond kleuters

Beste ouders,

Om de veiligheid en de nodige afstand te kunnen garanderen en om u zeker de kans te bieden om een bezoek te  kunnen brengen aan de nieuwe klas van uw zoon/dochter, hebben de kleuterjuffen beslist om de info-avond in 2 aparte groepen te laten doorgaan.

Groep 1 van elke klas (klasnummers 1 – 12) worden in de klas verwacht om 19 u, groep 2 (klasnummers 13 – 24) heten we graag welkom om 20u.

De regeling die vorige week gecommuniceerd werd vervalt dan ook.

De klaslijsten kan u onderaan deze brief terugvinden.

Vriendelijke groet,

Juf Daisy

Cezarklas – juf Dominik

Buyse Noé
Daelman  Van de Velde Folke
De Maertelaere Lionell
Habibi Lotte
More Rhea
Schatteman Emmelie
Slusarz Mikolaj
Soares Alejandro
Van Daele Sem

Julesklas – juf Nathalie Van Den Bergen

Abs Jaro
Bakadir Junaid
Bauwens Ruben
Bonne Benito
De Smet Matteo
De Zweemer Kenaï
De Zweemer Mavis
Dierick Félix
Hofman Estée
Khamamotov Ibrahim
Parthoens Elena
Pauwels Maximilian
Piessens Laure
Sey Rhoan
Stockman Emiliyo
Tempels Gabriël
Tilleman Léon
Van de Velde Amedee
Vansompel Wout
Verheyden Emily
Verschraege Robbe

Annaklas – juf Nathalie De Smedt

Calmeyn Roan
Delabie Seppe
De Permentier Vic
Driessens Quinn
El Yadiri Rayan
Gebruers Jack
Hofmans Amber
Kagirova Aysha
Landuyt Fleur
Lemme Odile
Louage Héléne
Meskens Ayco
Rietens Kruanet Victor SaranSalimi Renato
Soetens Nore
Sterck Mariloe
Van der Jeugdt Anse
Van Gaever Emiel
Van Haevere Wout
Vanmackelbergh Vinz Maurice
Vogeleer Jayden
Vogels Noë
Volckaert Flore

Rikkiklas – juf Philippine

Audenaert Warre
Bakadir Amani
Batsimba Folo Hoste Lucas
Claus Théo
Cockhuyt Lucy
Cortvriendt Simon
David Febe
De Maeyer Célestine
De Ryck Noah
Genbrugge Stan
Heijen Jakob
La Heyne Sam
Lelie Cazz
Maciag Olivier
Noé Senn
Ostyn Hailey
Pals Nico
Taeymans Boaz
Van Puymbroeck Esmee
Vercauteren Emmalyn
Vercauteren Finnick
Verschraege Mon

Astronautenklas – juf Elke

Baetens Feline
Boelens De Saedeleer Cataleya
Ceuppens Bram
De Feyter Joppe
De kind Java
De Vetter Guillaume
De Witte Arno
Faye Inaya
Floin Vic
Huyghe Aaron
Kagirova Salavat
Kole Vince
Lapage Collin
Notenbaert Lucas
Pauwels Emilia
Sterck Pommelien
Tollenaere Jitske
van Baarle Anna
Van der Stoelen Sean
Van de Velde Tiest
Van Hoeck Lennert
Van Laere Lize
Verheijen Nolan

Dinoklas – juf Hilde

Bauwens Milan
Creve Nand
De Pauw Alexia
De Poorter Inte
De Witte Dylano
Dierick Billie
Paelinck Hugo
Pelleman Amélie
Rietens Kruanet Vincent Lawin
Robijn Louïc
Roman Maighdlin
Taeymans Lino
Van Daele Thor
Van Geert Rune
Van Hamme Robin
Van Hecke Jule
Vanhoutte Leon
Van Kerckhove Lars
Van Puymbroeck Mathis
Verschraege Charlotte
Volckaert Arne
Tom VerschraegeKlasverdeling en infoavond kleuters